Дамян Йорданов игра 89 минути, бе сменен и неговия Лацио изпусна победата

IMG_1566

Юношата на Берое Дамян Йорданов, който играе като преотстъпен в Лацио, изигра 89 минути при равенството 1:1 на римските „орли“ със Селтик в младежката Шампионска лига.

Йорданов започна като титуляр за Лацио, който откри резултата в 41-ата минута след попадение на Сана Фернандеш. 18-годишният българин бе сменен в 89-ата минута, когато на негово място се появи Масимо Биготи. Селтик достигна до равенството във втората минута на добавеното време, когато шотландският тим получи правото да изпълни дузпа, която бе реализирана от Маккензи Карсе.

Лацио стартира кампанията си в младежката Шампионска лига с поражение от Атлетико Мадрид, а след спечелената точка във втория кръг заема 3-о място в група „Е“, докато Селтик е на 4-а позиция със същия точков актив, но с по-лоша голова разлика.

Автор: „ДСпорт“