Краев: Всичко е срещу нас

България минифутбол

Халфът на националния отбор Андриан Краев говори след загубата с 1:2 от Черна гора в квалификация за Европейското първенство. Той сподели, че като че ли всичко е срещу националния отбор.

„Нямам отговор и аз защо загубихме. Играхме добре, натиснахме след червения картон. Тотално доминирахме. Липса на класа, шанс, не знам и аз какво е. Допускаме гол в продължението на първото полувреме и след това в 97-ата минута. Все едно всичко е срещу нас. Късмет или шанс – не знам как да го нарека и аз.

Повтарят се тези грешки, може би от младостта на отбора. От тези грешки се расте нагоре. Надявам се да си вземем поуките и да растем нагоре.

Предстоят мачове за престиж и да се обиграваме още повече, да направим едно ядро и да се опитаме да направим някакви успехи“, каза Краев.