Васил Панайотов отпразнува мач №150 за Черно море

7 Dni Sport27.08.2023
Лудогорец - Черно море, Васил Панайотов

Полузащитникът на Черно море Васил Панайотов записа своя мач №150 за „моряците“.

Той започна като титуляр в двубоя от 7-ия кръг на efbet Лига срещу ЦСКА на стадион „Българска армия“.

Капитанът на Морето остана на терена до 71-вата минута, когато беше заменен от Арлинд Дакай. Панайотов получи своята фланелка с №150 на гърба, символизиращ мачовете му за варненския тим.

„Искам да благодаря на моите колеги, ръководство, треньор, масажисти и на цялото семейство на ПФК “Черно море” за възможността да изиграя всички тези мачове“, написа Васил Панайотов в личния си Instagram.

Въпреки че Черно море завърши наравно 1:1 срещу ЦСКА, едва ли Панайотов ще запомни с добро 150-ия си мач. Именно след негова грешка падна гола в мрежата на гостите. Точен беше Дюкенс Назон в 15-ата минута. „Моряците“ изравниха чрез Влатко Дробаров в 77-ата минута.