Валентин Железов свири на лидера във Втора лига
От Съдийската комисия към БФС обявиха нарядите за 6-ия кръг на Втора Лига. Срещата между Янтра и лидера в групата – Септември в понеделник 21 август от 18:00 ще бъде ръководена от Валентин Железов.
Всички наряди:
20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч.
Спартак Плевен – Монтана
ГС: Антонио Тодоров Антов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Борис Борисов Попов
СН: Красимир Иванов Василев
…………………………………………………………
20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч.
Спортист Своге – Добруджа
ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Владимир Ангелов Велев АС2: Иван Радославов Иванов
4-ТИ: Валентин Любомиров Стефанов
СН: Антон Янков Терзиев
…………………………………………………………
20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч.
Марек – Литекс
ГС: Денислав Йорданов Сталев АС1: Желязко Димитров Пилатов АС2: Атанас Димитров Пилатов
4-ТИ: Георги Петров Стоянов
СН: Владимир Йорданов Владимиров
…………………………………………………………
20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч.
Черноморец – Дунав Русе
ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ: Кристиян Младенов Тодоров
СН: Кольо Димитров Данев
…………………………………………………………
20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч.
БДИН – Марица 1921
ГС: Геро Георгиев Писков АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ: Мартин Иванов Марков
СН: Веселин Мишев Добриянов
…………………………………………………………
20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч.
Беласица – Спартак Варна
ГС: Мариян Георгиев Гребенчарски АС1: Тодор Василев Вуков АС2: Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ: Любослав Бисеров Любомиров
СН: Георги Иванов Хаджийски
…………………………………………………………
21 август 2023 г., понеделник, 18:00 ч.
Лудогорец II – Черноморец
ГС: Тодор Недялков Киров АС1: Живко Руменов Петров АС2: Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ: Михаел Петков Павлов
СН: Тихомир Георгиев Боболов
…………………………………………………………
21 август 2023 г., понеделник, 18:00 ч.
Янтра Габрово – Септември Сф
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Васил Стоянов Шавов АС2: Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ: Светослав Иванов Лазаров
СН: Милко Петков Николов
…………………………………………………………
22 август 2023 г., вторник, 18:00 ч.
ЦСКА 1948 II – Струмска слава
ГС: Станимир Георгиев Тодоров АС1: Михаел Николаев Денчев АС2: Кристиян Ботев Минков
4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев
СН: Стефан Иванов Йорданов