Не е истина какво направи Сепси в неделя! ЦСКА има защо да се притеснява

ЦСКА - Сепси, Отбор

Съперникът на ЦСКА в Лигата на конференциите Сепси записа убедителна победа в третия кръг на румънското първенство, надвивайки Динамо (Букурещ) с 3:0 като гост. Румънците записаха втори пореден успех, като заема третото място в класирането след три кръга и седем спечелени точки.

Павол Сафранко даде аванс на Сепси в края на първата част след асистенция на Роланд Варга, който вкара едно от попаденията във вратата на ЦСКА в първия двубоя на „Българска армия“.

В 83-ата минута Исник Алими удвои аванса на гостите, а в добавеното време на срещата Алими асистира на Аднан Аганович, който оформи крайното 3:0.