Треньорът на Сепси Ливиу Чоботариу очаква ЦСКА да смени схемата на игра при новия си наставник Нестор Ел Маестро и предупреди своите футболисти, че трябва да бъдат много внимателни в реванша от втория кръг на Лигата на конференциите в четвъртък. Сепси спечели първия мач в София с 2:0 и има сериозно предимство за реванша у дома в четвъртък.

Снощи Сепси победи Динамо (Букурещ) с 3:0 като гост в третия кръг от румънската Суперлига и вече в пет поредни мача от началото на сезона не е допуснал гол във вратата си.

„Имаше еуфория след победата в София и беше трудно да се съсредоточим върху вътрешното първенство, знаейки, че след два дни ни предстои „финал“.

Има много неизвестни за реванша, ЦСКА има нов треньор, вероятно ще смени системата на игра. Ще трябва да бъдем прагматични и да играем за резултат, който да ни класира напред. Те също ще дойдат да се класират и ние ще трябва да сме много внимателни!“, каза Ливиу Чоботариу пред репортери след мача с Динамо.