Сепси победи Университатя Крайова и се подготви за мач с ЦСКА

7 Dni Sport21.07.2023
347445963_779995857208691_4715244359281795242_n

Сепси постигна първа победа от началото на сезона в румънското първенство, след като се наложи с минималното 1:0 при домакинството на Университатя Крайова от втория кръг на местния шампионат.

Двубоят бе белязан от два червени картона. Първот гостите останаха с човек по-малко на терена, след като в добавеното време на първата част Маскареняс бе изгонен за втори жълт картон. Сепси също завръщи срещата в намален състав, след като Матей бе изгонен с директен червен картон в 74-ата минута.

37-годишният ветеран Марио Рондон донесе победата на Сепси с гол в 89-ата минута.

Припомняме, че през миналата седмица Сепси стартира новяи сезон в румънското първенство с равенство 0:0 при гостуването на Рапид Букурещ.

В четвъртък Сепси гостува на ЦСКА на стадион „Българска армия“.

Снимка: Официална Фейсбук страница на Сепси