ЦСКА залага на Дюкенс Назон в атака във Вечното дерби

7 Dni Sport06.06.2023
Screenshot 2023-06-06 at 19.13.10

Нападателят Дюкенс Назон не е напълно възстановен от травмата в коляното, но в ЦСКА обмислят той да води атаката срещу Левски. В последните три мача хаитянинът беше резерва и влизаше в последните 20-30 минути при негативен резултат.

Болките в дясното коляно не позволяват на Назон да изкара цял мач, като сега „червените“ ще започнат с него в титулярния състав и ще бъде сменен след почивката.

Заради контузии срещата утре със сигурност пропускат Юрген Матей, Браян Морено и Брадли де Нойер, както и наказаният Мено Кох.

Треньорът Саша Илич обаче има и други проблеми – травми измъчват Джонатан Линдсет и Маурисио Гарсес.