Дубълът на Локомотив победи минимално Първомай. Техен играч със счупен крак след свирепо нарушение

Локомотив Пловдив II

Вторият отбор на Локомотив Пловдив постигна победа при домакинството си на Борислав (Първомай) в мач от поредния кръг на Трета лига – Югоизточна група. Черно-белите надвиха гостите с 1:0 на стадиона в Садово. Единственото попадение бе дело на Иван Арамазов, който се разписа в 18-ата минута.

Срещата обаче бе помрачена от тежка контузия. В 49-ата минута, след нарушение от страна на Иван Аврамов, Кръстьо Банев се строполи на земята, като впоследствие бе откаран с линейка. Прегледите показаха, че има счупване на крака на две места. За това нарушение съдията Георги Иванов показа само жълт картон на състезателя на Борислав (Първомай).

С победата пловдивчани остават на 8-ата позиция с актив от 58 точки.

В следващия кръг Локомотив II гостува на ФК Ямбол. Двубоят е насрочен за сряда (10.05) от 18:00ч.

Предстои Кръстьо Банев да бъде опериран в следващите часове! Пожелаваме му бързо и успешно възстановяване! Сигурни сме, че той ще се върне на терена по-силен от всякога, написаха по този повод от ПФК Локомотив.