Нефтохимик посреща Хебър в първи мач от финалната серия в НВЛ

Нефтохимик-Хебър

Вицешампионът Нефтохимик 2010 приема шампиона Хебър (Пазарджик) в първата финална среща на Ефбет Супер Волей, която ще се играе днес от 18,30 часа в зала “Младост” в Бургас.

Двубоят ще бъде излъчен на живо.

Бургазлии не стартираха първенство по най-добрия начин, но след като тима пое Атанас Петров, то Нефтохимик записа 19 поредни победи и спечели редовния сезон.

Хебър остана трети в редовния сезон и сега бургазлии имат домакинско предимство във финалите.

Нефтохимик изстрада класирането си на финала, след като трябваше да обръща полуфиналната серия от 0-2 победи до 3-2 успеха срещу ЦСКА.

Възпитаниците на Камило Плачи показаха много концентрирана игра и спечелиха категорично полуфиналната серия срещу Левски с 3-0 успеха.

Съдии на първата финална среща ще бъдат Атанас Върбанов и Добромир Добрев.