Дара Малинова се класира за финалите на всички четири уреда на турнира в Азербейджан

Дара Малинова

Дара Малинова се класира за финалите на всичките четири уреда при девойките на международния турнир по художествена гимнастика „AGF Trophy“ в Баку (Азербайджан).

С оценки от 28.750 точки на бухалки и 25.600 на лента днес тя намери място сред най-добрите осем на двата уреда.
Вчера българката си осигури участие на финалите на обръч и топка, с резултати съответно 28.400 и 27.000 точки.

На това състезание няма индивидуален многобой, а отборно класиране (девойки индивидуално) и финали, за които се класира по една представителка от държава, а домакините от Азербайджан имат правото на две.

Съдия за България е Валя Маркова. Финалите утре стартират в 9.00 българско време.