Атанас Илиев, след като вкара на Хебър: Мислех, че мача ще е решен през първото полувреме. Дано влезем в Топ 6

Черно море, Атанас Илиев

Атанас Илиев се надява отборът на Черно море да се класира в Топ 6. Той отбеляза единственото попадение за днешния успех с 1:0 като гост на Хебър (Пазарджик).

Мислех, че първото полувреме съотборниците ми ще решат мача. Изпуснаха много ситуации. Знаехме, че ще влезем по-свежи момчета и ще трябва да направим разликата. Има много опитни момчета, които знаят как да успокоят играта и да дадат увереност на момчетата. Не бих казал, че се чувствам в оптимална форма. Трябват ми още игрови минути, защото бях контузен, а след това се разболях. Имаме серия от тежки мачове. Така сверяваме часовниците си. Трябват ни точки за Топ 6 и се надявам да успеем да влезем сред най-добрите. Доста пътувания се събраха тази седмица, но радващо е, че пътуваме с настроение“.