ЦСКА приема Дея Спорт във втори 1/4-финал в НВЛ. Гостите ще целят да затворят серията, след като спечелиха в първия мач

ВК ЦСКА - ВК Дея Спорт

Волейболистите на ЦСКА, които завършиха на 5-о място в редовния сезона на efbet Супер Волей, приемат днес Дея спорт (Бургас) във втората 1/4-финална среща, която ще се играе от 18,00 часа в столичната зала “Васил Симов”.

Двубоят ще бъде излъчен на живо по b1b.box tv.

“Червените” поведоха с 2:0 гейма в първия двубой в Бургас, но отличната игра на домакините, вдъхновени от Валентин Братоев, донесе успех на Дея спорт в първата среща с 3:2 гейма.

Така бургазлии поведоха в серията с 1-0 победи и днес се нуждаят от нов успех, за да се класират на полуфинал.