Литекс е друг отбор с Люпко Петрович, разби ЦСКА на Стамен Белчев

Литекс - Дунав Русе,

Отборът на Литекс се наложи над дубъла на ЦСКА с 4:1 в контролна среща. Проверката се състоя в Ловеч. Армейците поведоха още в 10-ата минута чрез Георги Димитров. До почивката, след две статични положения, ловчанлии, водени от Люпко Петрович, успяха да стигнат до обрат. Праз второто полувреме оранжевите реализираха още две попадения.

Както е известно, заради многото национали в различните юношески гарнитури червените отложиха двубоя си от Югозападната Трета лига срещу Марек. Наставникът Стамен Белчев използва вчера в Ловеч доста млади момчета от школата.

Литекс пък запълни паузата във Втора лига заради националните отбори. На 31 март (петък) на оранжевите предстои тежко гостуване на Крумовград. През изминалия уикенд те прекъснаха серията си от 9 поредни мача без успех, надигравайки с 1:0 Добруджа у дома.

От Литекс пък обявиха, че Андрей Андреев не е освободен и продължава работа в тима съвместно с Люпко Петрович.