Септември София загуби от Узбекистанци в Турция

7 Dni Sport01.02.2023
Септември София - Ботев Враца, Жан Пеир, Красиан Колев

Септември загуби от Нефтчи Фаргона с 1:3 в контролна среща, която се проведе в Турция.

Попаденията за узбекистанския тим реализираха за Олексей Ларин и Улубкек. Точен за столичани пък бе Симеон Александров.

В 39-ата минута Нефтчи поведе в резултата. След центриране от корнер централният защитник Олексей Ларин засече топката във вратата.

В началото на втората част – в 50-ата минута Лукбек получи топката в наказателното поле и покачи преднината на Нефтчи Фаргона.

В 77-ата минута тимът от София намали изоставането си. Симеон Александров се възползва от грешка на вратаря на Нефтчи и отблизо прати топката във вратата.

В края на мача Улукбек се възползва от грешка в защитата на Септември и оформи крайното 3:1 за Нефтчи Фаргона.