Септември София победи Струмска слава с 4:0 в първата си контрола

7 Dni Sport14.01.2023
Септември София - ЦСКА, Маурисио Гарсес

Септември се наложи с 4:0 срещу Струмска слава в първата контролна среща за двата отбора за 2023 година. Срещата се състоя на терена в Герман.

Още в 3-ата минута гол с глава вкара централният нападател Мартин Петков след хубаво центриране на Мартин Стоянов.

Септември поведе с 2:0 в 24-ата минута, когато при остро центриране автогол си вкара Костадин Илиев от гостите.

В 40-ата Мартин Петков можеше да вкара нов гол, но след като преодоля вратаря от малък ъгъл не уцели вратата.

Септември София поведе с 3:0 в 49-ата минута, когато новото попълнение Митко Митков, реализира отсъдената от Никола Попов дузпа.

Крайното 4:0 оформи друг нов футболист Валентин Йосков.