Дунав победи Партизан с 30:0 в Лом

7 Dni Sport07.11.2022
Дунав Лом,

Победа с умопомрачителното 30:0 записа Дунав (Лом) срещу Партизан (Доктор Йосифово). Мачът бе от поредния кръг на областната група на Монтана – четвъртото ниво във футбола у нас.

Николай Николов вкара цели 8 гола, а Пиер Пиеров и Мирослав Якимов – по 7. Валентин Николов се отличи с хеттрик, с два гола се отчете Боби Симеонов, а по един добавиха Денислав Господинов, Сергей Георгиев и Богомил Василев.

„Вратар имаше ли?“, „Да ме бяхте взели, че и аз да вкарам няколко гола“ – са само част от коментарите към публикацията в страницата на Дунав (Лом) във „Фейсбук“ след впечатляващата победа.

Скромният отбор от Лом и Искър 23 (Николово) имат по 7 победи до момента в първенството, като не са загубили нито точка. Партизан (Доктор Йосифово) е последен със седем поредни загуби и голова разлика 1:81.