Щастливият Анте Шимунджа изплю камъчето за Кирил Десподов в Стара Загора: Не знам

7 Dni Sport17.10.2022
Лудогорец - ЦСКА, Анте Шимунджа

Наставникът на Лудогорец Анте Шимунджа бе доволен от победата с 4:0 над Берое. Специалистът заяви също така, че не знае кога Кирил Десподов ще бъде на разположение в състава.

“Играхме добре и през първото полувреме, но Берое се защитаваше добре. Имахме доста възможности да вкараме, но не успяхме. След първия гол през втората част станахме по-уверени. Искаме да играем силно, независимо от съперника. Всички играчи трябва да искат да постигат възможно най-високите играчи.

Виждам, че наслаждават на ритъма, наслаждават се да тренират. Десподов беше аут и за предния мач, не мога да кажа колко ще отсъства. Лекарите могат да кажат. Беше уморен.

Трябва да го вдигнем обратно на крака, физическата му подготовка трябва да е на по-добро ниво”, каза Шимунджа.