Солбакен обърка всички преди ЦСКА и накара Копенхаген да се мъчи от страх

1

Старши треньорът на Копенхаген Стале Солбакен накара датските медии да се учудят от избора му на състав за днешния мач с Одензе. „Лъвовете“ спечелиха трудно с 1:0 гостуването си от четвъртия кръг в първенството, а единственото попадение вкара в 85-та минута Даме Н’Дойе след асистенция на Расмус Фалк. Двамата бяха част от множеството резерви, на които Солбакен даде шанс в двубоя, а като резерви започнаха звездите в селекцията Виктор Фишер, Кенан Кодро и Вилем Квист. Тримата се очаква да излязат титуляри в четвъртък на „Армията“, а в Дания приемат, че Копенхаген е решил да скрие козовете си от евентуален съгледвач на ЦСКА.