Никола Илиев вкара за Примаверата на Интер

7 Dni Sport27.08.2022
Никола Илиев,

Българският талант Никола Илиев се отличи с гол за Интер при равенството 2:2 срещу Каляри в мач от втория кръг на Примаверата.

Илиев вкара първия гол за „нерадзурите“, с който изравни от дузпа за 1:1 в 44-ата минута. Микеле Карбони беше дал аванс на гостите в 19-ата минута, също с точен удар от бялата точка.

В 55-ата минута Стеве Янкен отново изведе Каляри напред в резултата, но 11 минути преди края аржентинецът Валентин Карбони възстанови равенството.

С два изиграни мача и една спечелена точка примаверата на Интер заема 13-о място в класирането. Каляри е 14-и, също с една точка.