Стартовият състав на Левски! Твърд титуляр аут от състава на сините

payimage-545325

Левски приема малтийския Хамрун Спартанс в мач-реванш от третия квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите. Срещата на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“ стартира в 21:00 часа. „Сините” успяха да победят с 1:0 преди седмица на „Та Али” с гол на Филип Кръстев в петата минута на добавеното време на мача.

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов прави само една принудителна промяна сред титулярите от първия мач, но тя е принудителна. Полузащитникът Георги Миланов е вън от групата заради неразположение.

Иначе на вратата застава Капитанът Николай Михайлов, а тримата защитници пред него са Келиан ван дер Каап, Сонко Сундберг и Хосе Кордоба. Жереми Петрис и Цунами ще дайстват по фланговете, а в средата на терена са Андриан Краев, който сменя Миланов, Филип Кръстев и Цунами. Атаката е водена от триото Роналдо, Билал Бари и Уелтън.

Стадион „Георги Аспарухов” отново ще бъде пълен до краен предел, така както беше срещу далеч по-стойностен съперник като ПАОК. Билетите за срещата бяха изкупени за броени минути, след като бяха пуснати в продажба.

Стартови състави на двата отбора:

ЛЕВСКИ (3-4-3): 13. Николай Михайлов (к) – 5. Келиан ван дер Каап, 23. Ноа Сонко Сундберг, 33. Хосе Кордоба – 2. Жереми Петрис, 30. Филип Кръстев, 8. Андриан Краев, Цунами – 17. Уелтън, 20. Билал Бари, Роналдо

ХАМРУН СПАРТАНС (5-3-2): 1. Хенри Бонело – 94. Райън Камензули, 14. Родриго Калегари, 91. Емерсон (к), 27. Огнян Биеличич, 28. Хуан Корбалан – 3. Бруно Едерсон Домингос, 12. Роко Пърша, 6. Матю Гюлами – 35. Игор Недялкович, 63. Джони