Трудна нощ в Левски, Станимир Стоилов и Наско Сираков със среднощна тирада, има решение

7 Dni Sport19.07.2022
Левски - Спартак Варна, Станимир Стоилов

Отборът на Левски стартира сезона в двете крайности. Загуба с 1:0 от ФК ЦСКА 1948 и победа с 5:0 над Спартак Варна.

Въпреки еуфорията от добрата игра овенчала се с разгром в последния мач на отбора двете основни фигури в Левски – Станимир Стоилов и Наско Сираков изобщо не пестят от времето и усилията си, за да бистрят състав, тактика и подход за мача на „сините“ срещу ПАОК.

В клуба мечтаят за добър резултат в първия мач, който да ги остави в играта, за продължаване на Европейската кампания и в третия кръг на Лигата на Конференциите. Ясно е, че при мечтан пробив и групи за Левски в надпреварата ще бъдат решени голяма част от финансовите проблеми на клуба заради солидния награден фонд.

Първият мач на Левски срещу ПАОК ще бъде този четвъртък от 20:00 часа пред пълен стадион „Георги Аспарухов“.