Причината за изгонването на Милен Желев срещу ЦСКА, случило се преди мача

7 Dni Sport11.07.2022
ЦСКА - Арда Кърджали, Маурисио Гарсес

Защитникът на Арда – Милен Желев получи два „изпросени“ жълти картона при загубата с 0:3 от ЦСКА и бе изгонен още през първото полувреме.

След срещата стана ясно, че часове преди двубоя на „Българска армия“ футболистът е станал баща и подвластен още на емоциите от щастливото събитие, той явно прегоря на терена.

Първо бе предупреден официално заради разправия с рефера, а минути по-късно хвана топката с ръце край тъчлинията и трябваше да напусне терена.

Ден преди мача неговата любима жена Дима го дари с момиченце, което ще носи прекрасното име Зорница. Малката наследничка на Милен е с перфектните размери 3,050 кг и 49 см.