Дубълът на Левски потегли с победа, Олдър дебютира

7 Dni Sport02.07.2022
Левски - Септември София, Елин Топузаков

Дублиращият отбор на Левски стартира с победа контролните срещи от предсезонната си подготовка. Воденият от Елин Топузаков тим спечели с 2:0 срещу Гранит Владая. Двубоят се проведе на тренировъчния терен на „Герена“. Двата отбора ще играят в Югозападната Трета лига през новия сезон.

И двата гола бяха вкарани в края на двубоя. Разписаха се Георги Коричков (82) и Кристиян Красимиров (90).

„Сините“ играха с различни състави през двете полувремена. Като титуляр излезе привлеченият наскоро Нейтън Олдър, който се понрави с няколко отигравания.

Преди почивката шансове за гол се откриха пред Борислав Рупанов и Денис Динев, но те не успяха да вкарат. През втората част „сините“ създадоха още няколко добри положения, които обаче също не бяха реализирани.

Контролата бе изгледана от асистентите в щаба на Станимир Стоилов – Цанко Цветанов и Тодор Симов, както и от директора на школата Йончо Арсов.