Дунав развинти Литекс

7 Dni Sport23.06.2022
Литекс

Дунав Русе победи Литекс с 3:0 в контролна среща по футбол, проведена на градския стадион в Ловеч.

Мартин Костадинов отбеляза първия гол за русенците в 14-ата минута, след като Теодор Костов пусна отличен извеждащ пас за съотборника си и той преодоля вратаря на домакините с лекота.

Първото полувреме завърши 1:0, но Дунав вкара два бързи гола в началото на второто.

Кристиан Тасков покачи на 2:0 в 50-ата минута, а само четири по-късно точен бе и Йордан Димитров. Основна заслуга за последното попадение имаше Кристиан Върбанов, който отне топката в опасна близост до вратата на Литекс и подаде на голмайстора на чиста позиция.

Автор: „Котаспорт“