Попадение в 99-ата минута лиши Томаш от първа победа в Локо

7 Dni Sport20.05.2022
ФК ЦСКА 1948 - Локомотив Пловдив, Димитър Илиев, Ивайло Чочев

Отборите на Локомотив Пловдив и ФК ЦСКА 1948 завършиха наравно 1:1 в пореден мач от efbet Лига провел се на стадиона в парк „Лаута“.

Попадението за домакините отбеляза Димитър Илиев в третата минута от дузпа, която бе спечелена именно от капитана на „черно-белите“ при атака отдясно. След негово подаване Ангел Ляско игра с ръка и съдията Георги Гинчев посочи бялата точка. Решението му остана и след преглед от ВАР.

Локо отбеляза втори гол чрез Милош Петрович, но той бе отменен заради засада на далия асистенцията Христо Иванов.

Изравнителното попадение дойде в 99-ата минута на мача и бе дело на Александър Колев от дузпа. Нападателят има 9 гола в 13-двубоя за отбора играещ домакинските си мачове на стадиона в Бистрица.