Ивелин Попов показа на всички в Левски какво може

1651128934444aa1

Очакваният в Левски Ивелин Попов изигра страхотен мач за победата на Сочио като гост на бившия му тим, Рубин (Казан) с 6:0.

Попов се отчете с гол и асистенция за две минути, след като се появи в игра при 3:0 в 71-ата минута. Официалният сайт на Сочи отчете добрата игра на Попето и го избра за номер 1 в мача.

Тимофей Маргасов откри резултата, а бившият нападател на Левски Жоаозиньо удвои преднината на Сочи. В 52-а минута Матео Касиера вкара за 3:0, а Кирил Заика направи 4:0, преди Ивелин Попов и Георгий Мелкадзе да оформят крайното 6:0.

Сочи е трети в класирането с 49 точки. Рубин заема 11-а позиция в таблицата. Лидер е Зенит с 58 точки.