Берое удари ФК ЦСКА 1948, Галин Иванов изпусна дузпа

DSC_4320-1200x675

Берое надви ЦСКА 1948 с минималното 1:0 в мач от плейофите в efbet Лига. Единственото попадение в мача падна след 30 минути игра и бе дело на Абубакар Тунгара. В 10-ата минута пък Галин Иванов профука дузпа за „червените“. Домакините демонстрираха надмощие над противника през целия двубой, но добрите прояви на Даниел Наумов не позволи да направят победата им по-изразителна.

Още в десетата минута гостите получиха шанса да поведат с гол от дузпа. Александър Колев бе перфектно изведен от Александър Александров, а Генадий Ганев излезе неразчетено и спря непозволено „червеното“ нападение. Секунди по-късно обаче стражът на старозагорци се реваншира и отрази с крак изстрела на Галин Иванов.

След половин час игра Абубакар Тунгара изведе домакините напред в резултата. Малиецът успя да засече центриране на Серкан Юсеин и с глава от близка дистанция разпечата вратата на Даниел Наумов, докато „червената“ защита бе объркана.

Малко по-късно Симеон Мечев центрира, а Стив Фуртадо, оставен абсолютно сам отдясно, стреля моментално и само добрата реакция на Наумов опази мрежата му от ново попадение.

В началото на втората част Реян Даскалов отправи страхотно диагонално подаване към Георги Русев, който веднага опита да продължи към Александър Колев. Опитът му обаче бе осуетен от Генадий Ганев, който пресече паса.

В 67-ата минута Даниел Генов можеше да удвои аванса на старозагорци, но от изключително близка дистанция прати топката високо над вратата на Наумов. Секунди по-късно стражът на гостите реагира блестящо, отразявайки мощен шут на Алиун Фал.