Станислав Иванов титуляр при нова победа на Чикаго Файър

276130457_10160304548794789_1704436477216324561_n

Българският нападател Станислав Иванов започна като титуляр и остана на терена до 62-ата минута при победата на Чикаго Файър с 3:1 над Спортинг Канзас Сити в двубой от американската Мейджър лийг сокър.

Юношата на Левски имаше шанс да се разпише малко преди да бъде заменен, след като беше изведен в наказателното поле, но не успя да нанесе удар.

Иначе в герой за Чикаго се превърна Каспер Пшибилко, който се разписа на два пъти – 30 и 82 минута.

Така той засенчи звездното попълнение на Чикаго Джердан Шакири, който вкара първия си гол в МЛС в 50-ата минута от дузпа. За гостите от Канзас точен беше Роже Еспиноса в 56-ата.