„Безпрецедентно. Сълзи на корта. Съжалявам! Много съжалявам!“

7 Dni Sport15.03.2022
275532320_10160114289843701_4791532027928781429_n

Една от най-добрите тенисистки в света – Виктория Азаренка се срина емоционално по време на третия кръг от турнира в Индиън Уелс. Спортистката от Беларус се изправи срещу Елена Рибакина, която се състезава за Казахстан, но е родена в Москва.

Във втория сет Азаренка започна да плаче при свой сервис и не успя да се събере отново. Опитната тенисистка се отдаде на емоциите и каза, че съжалява.

„Съжалявам! Много съжалявам!“, повтаряше през сълзи Азаренка, докато се оитваше да изпълни сервис.

Тя опита да продължи да играе, но не успя. Реферът на мача се приближи до нея, за да я успокои, след което даде няколко минути почивка. Мачът продължи, но Азаренка не бе на себе си и загуби с 3:6 и 2:6.