Дама купи фланелка на Филип Кръстев за 1 500 лева

7 Dni Sport24.02.2022
Левски, Фенове

Левски обяви, че фланелката на Филип Кръстев от мача с Локомотив Пловдив, която от клуба пуснаха на търг, е спечелена за сумата от 1 500 лева.

Наддаването продължи до 9:00 часа в четвъртък.

„Ива Маринова спечели търга за фланелката на Филип Кръстев от срещата с „Локомотив“ (Пловдив).

Наддаването продължи до 9.00 ч. днес, 24.02, а нейната стъпка от 1500 лв. остана най-високата сред предложените от участниците суми.

„ПФК Левски“ ще се свърже с победителя, за да бъдат уточнени всички детайли около завършването на търга и получаването на тениската.

Благодарим на участвалите в наддаването и всички „сини“ сърца, които се включват ежедневно в кампанията „Левски е вечен“. Единни в делата, с „Левски“ в сърцата!“, написаха „сините“.


За нас

7DniSport.bg е дело на хората, които докато работеха в едноименния вестник, той бе най-четения спортен всекидневник в България!

Ние си тръгнахме, когато видяхме, че идват гробокопачите!

Сега пак сме тук! С Вас, които искате истинска, а не ведомствена журналистика!

7DniSport.bg е част от 7 DNI MEDIA GROUP


КОНТАКТИ