Арда Кърджали победи Хебър Пазарджик в контрола

7 Dni Sport24.02.2022
Арда Кърджали - Лудогорец, Иван Коконов, Алекс Сантана

Арда Кърджали спечели с 2:1 контрола срещу Хебър, която се изигра в Стара Загора. Пазарджиклии поведоха с гола на Тодор Чаворски още в началото на срещата.

До почивката Хебър имаше още няколко добри шанса за гол. Пропуски обаче направиха Чаворски и Живко Петков.

През втората част Арда пое контрола върху случващото се на терена. Кърджалийци стигнаха до пълния обрат, след като треньорът на Хебър Николай Митков вкара в игра голяма част от младите футболисти.

Час игра след началото равенството беше възстановено с гола на Петко Ганев. Крайният резултат оформи Румен Руменов четвърт час преди последния съдийски сигнал.