Никола Илиев с гол при загуба на примаверата на Интер

7 Dni Sport18.12.2021
никола_илиев

Младежкият национал на българия Никола Илиев вкара гол за младежката формация на Интер при загубата на „нерадзурите“ от Лече с 1:2 като гост в мач от 13-ия кръг на Примавера 1.

17-годишния юноша на Ботев Пловдив влезе в игра в игра в 46-ата минута на мястото на Силас Андерсен и две минути преди края на редовното време порази вратата на домакините.

Това обаче не беше достатъчно за Интер U19, след като Хенри Саломаа в 23-ата минута и Каталин Вултурар в 38-ата минута дадоха солиден аванс на Лече, който в крайна сметка бе достатъчен за трите точки.

След тази загуба Илиев и Интер U19 остават на 6-о място в класирането на Примавера 1.

Автор статия: „Дспорт“