Жорди Кайседо: Головете ми днес имат сладко-кисел вкус

7 Dni Sport16.12.2021
ЦСКА - Ботев Пловдив, Жорди Кайседо

Нападателят на ЦСКА – Жорди Кайседо, който отбеляза и двете попадения за равенството срещу Арда (2:2), разкри, че головете му имат горчив вкус, тъй като „червените“ не успяха да победят.

„Много съм доволен от двата гола, които отбелязах. Те обаче имат кисело-сладък вкус, защото трябваше да вземем този мач и да продължим борбата с Лудогорец. Най-важното е, че не загубихме днес. След няколко дни имаме реванш с Лудогорец у дома и трябва да бъдем по-силни.

Треньорът има много ясни идеи, но през първото полувреме и част от второто напрежението си пролича. Не владеехме топката, а ние искаме да атакуваме. Това ни затрудни много, но искам да подчертая, че играхме с голямо желание от първата до последната минута. Най-важното е, че приемаме Лудогорец пред нашата публика, тъй като с тяхната подкрепа мисля, че ще успеем да победим“, сподели голмайсторът на ЦСКА.