Мартин Луков със силен мач при драматична победа на Ал Тай

7 Dni Sport11.12.2021
мартин луков

Българският национал Мартин Луков изигра много силен мач за своя Ал Тай при успеха с 2:1 у дома над гранда Ал Насър в мач от първенството на Саудитска Арабия. Двубоят беше отложен от 4-ия кръг на шампионата.

Стражът направи цели седем спасявания и бе с основна заслуга за успеха на своя тим, дошъл в добавеното време на мача.

Гостите поведоха в продължението на първото полувреме след гол на Венсан Абубакар.

Седем минути след почивката Сефас Малеле изравни. В добавеното време на мача Денер донесе успеха на Ал Тай след асистенция на Ноулидж Мусона.

С успеха Ал Тай събра 13 точки и се измъкна от последното място във временното класиране. Ал Насър е седми с 4 точки повече.