Спартак (Варна) оглави колоната във Втора лига след успеха над Монтана

Спартак Варна - Лудогорец,

Спартак (Варна) обърна и надви гостуващия Монтана с 2:1 в първата среща от 19-ия кръг на Втора лига. Владимир Айтов откри резултата за гостите в 29-ата минута, но през втората част домакините стигнаха до победата, и то в рамките само на 120 секунди.

В 65-ата минута Иван Колев изравни, а в 67-ата капитанът Янчо Андреев донесе пълния обрат и трите точки за Спартак. Варненци оглавиха класирането с 39 точки, а Монтана остава с 27 на деветото място.

Вторият Етър има 37 точки преди гостуването на Добруджа утре. Трети с 36 е Миньор (Перник), който днес от 14:30 часа се изправя срещу Левски (Лом).