Българският лъв Григор схруска руският Карен и записа нова победа на Мастърса в Париж

7 Dni Sport03.11.2021
Григор Димитров

Григор Димитров записа изключително престижна победа с 2:1 сета над Карен Хачанов от Русия.

Първата оспорвана част бе за Хачанов, която я спечели с 6:4 сета за 38 минути.

Втората част започна отлично за нашето момче. След спечелен сервиз гейм, последа и пробив за 2:0. В крайна сметка той бе спечелен за 35 минути игра с резултат 6:2.

Третата част стартира изключително убедително за Григор. Той продължи серията се от геймове в мача и на бърза ръка стигна до 5:0, карайа руснака да сервира за да остане в турнира. Последва още от същото, нов пробив за нашето момче и след 8 поредни спечелени гейма, той продължава към 3-ти кръг на Мастърса в Париж.