ЦСКА победи Ботев Пловдив след дъжд от голове и драма на „Армията“

7 Dni Sport17.10.2021
ЦСКА - Ботев Пловдив, Георги Йомов, Кевин Янсон

ЦСКА успя да победи Ботев Пловдив с 3:2 в красив завършек на неделния футболен ден в Първа лига.

„Червените“ откриха през първото полувреме чрез Кайседо, а след гол на Йомов и ново попадение на нападателят на домакините резултата се покачи до 3:0. След това обаче последваха отсъдена дузпа за гостите за нарушение срещу Маркиньос. Тя първоначално бе подмината, но след това след консултация със системата ВАР бе отсъдена. Тодор Неделев реализира без проблем и намали резултата. Седем минути по-късно Димитър Тонев вкара още едно попадение за Ботев и направи интерсни последните минути.

ЦСКА – Ботев Пловдив 3:2

1:0 Кайседо 42′