Истината за боя между Десподов и Бандаловски в Разград, замесиха и Любо Пенев

7 Dni Sport16.10.2021
Лудогорец - Царско село, Кирил Десподов

Лудогорец победи лесно Царско село с 4:0. В 44-ата минута на двубоя обаче се случи грозна сцена. Време да изпишем всичко, което се случи именно в този отрязък от двубоя.

В края на първата част двата отбора се сдърпаха, след като Кирил Десподов елиминира с топка Ален Халилович, а халфът на Царско село понечи да спъне българина. Последва бутане от българина без топка и съперника му се озова на тревата.

Двата отбора се скупчиха, а да защити Халилович се притече Иван Бандаловски, който издърпа Десподов.

Звездата на „орлите“ тръгна да рита бранителя, но се спря, а реферът Ивайло Ненков даде жълти картони на двамата българи, докато Халилович остана без предупреждение. Чуха се и много грозни думи. В мелето се намеси и треньора на гостите Любо Пенев, който опита да разтърве играчите. Грозна картинка от родния елитен футбол.