Лудогорец писа четворка на Царско село за едно полувреме

7 Dni Sport16.10.2021
Лудогорец - Царско село

Отборът на Лудогорец победи Царско село с 4:0 на „Лудогорец арена“ и събра актив от 24 точки.

Жосуе Са откри резултата в 57-ата, а Пиерос Сотириу удвои актива на разградчани в 66-ата минута. Алекс Сантара вкара третия гол за „орлите“ в 78-ата минута, а четвъртото попадение падна в 87-ата минута от Кирил Десподов.

1:0 Жосуе Са (57)

2:0 Пиерос Сотириу (64)

3:0 Алекс Сантана (78)

Рефер: Ивайло Ненков

Стадион: „Хювефарма Арена“ (Разград)

Стартови състави:

Лудогорец: 71 Кристиан Кахлина 6 Шакил Пинас 8 Клод Гонсалвеш 11 Кирил Десподов 19 Пиерос Сотириу 22 Джордан Икоко 24 Оливие Вердон 25 Стефан Баджи 32 Жосуе Са 37 Бернард Текпетей 64 Доминик Янков

Треньор: Станислав Генчев

Царско село: 1 Янко Георгиев 3 Мартин Кавдански 6 Иван Бандаловски 8 Ален Стеванович 9 Милчо Ангелов 12 Лукас Диас 20 Петър Атанасов 22 Милан Йокич 25 Александър Александров 77 Луи Нганиони 93 Васил Шопов