Арда (Кърджали) писа тройка на Марица (Пловдив)

7 Dni Sport08.10.2021
Левски - Арда, Тонислав Йорданов, Георги Миланов, Николай Михайлов

Марица загуби от елитния Арда с 0:3 в контрола, която се игра днес под проливния дъжд на стадиона в Момчилград.

И трите попадения в мача паднаха през първото полувреме. Иван Коконов (4) откри резултата, а след това два пъти точен беше Тонислав Йорданов (17, 27). През второто полувреме жълто-сините бяха по-активният отбор, но въпреки това не успяха да стигнат поне до почетен гол.

В спаринга не взеха участие опитният вратар Илия Николов, капитанът Валери Домовчийски, контузените Величко Величков – Крауч и Даниел Спасов, както и възстановяващият се от операция Станимир Димитров.