Как Миланов, Божинов и Михайлов обърнаха в съблекалнята на Левски мача с Царско село

7 Dni Sport16.08.2021
левски - царско село

Jреньорът на Левски Живко Миланов е дръпнал здраво конско на почивката на двубоя с Царско село. След първото полувреме „сините“ губеха с 0:1, но през втората част успяха да направят обрат и да стигнат до първата си победа през сезона – 3:1.

Най-много викове са отнесли централният защитник Георги Александров и Ивайло Найденов. Последният игра в този двубой като халф, а не като десен бек. Въпреки това двамата не се намесиха адекватно при попадението в мрежата на тима.

Тон на висок глас са държали и тарторите Николай Михайлов и Валери Божинов. Явно всичко това е дало резултат, защото през вторите 45 минути играта на отбора бе коренно различна, пише „Тема Спорт“.