Нападател на ЦСКА 1948 така вкара дузпа, че и вратарят да му ръкопляска

7 Dni Sport19.07.2021
ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 победи с 2:1 Македония Гьорче Петров в последната си контролна среща преди старта на efbet Лига.

Головете за „армейците“ отбелязаха Димитър Пиргов и Георги Русев през първата и втората част.

Точно второто попадение на столичани бе и най-атрактивния момент в срещата. В 82-рата минута Стелиян Добрев беше фаулиран в наказателното поле на македонците, а от бялата точка Георги Русев с технично изпълнение в стил „Паненка“ донесе успеха за тима на Тодор Киселичков.

На смелостта да изпълни дузпата по този толкова труден начин, на Русев изръкопляска дори вратарят на съперника.

В неделя (25.07) ЦСКА 1948 приема ЦСКА в първия кръг от новия сезон в efbet Лига. Мачът е с начален час 18:45 на Националния стадион „Васил Левски“.