Спартак (Варна) падна тежко от бебетата на Лудогорец в Разград

10

Отборът на Спартак изгуби от Лудогорец II с 0:4 в третата си контрола в Разград.

Варненци стояха добре до 30-ата минута, но 5 по-късно получиха гол от спорно положение за засада. Вкара го юношата на спартаклии Димитър Митков. В 44-ата минута домакините направиха 2:0, а с още две безответни попадения в 60-ата и 70-ата минути фиксираха крайния резултат.

Енгибар Енгибаров използва 23-ма футболисти, като направи първите си смени още през първото полувреме. Титуляри излязаха дошлите от Разград Атанас Карачоров и Мехмед Мехмед, които играха съответно като десен бек и десен халф, както и пристигналият от Балчик Стефан Иванов. Последният бе ляв бек.

На терена не се появиха единствено Калин Дянков и Георги Бербенков.

Съставът на Спартак: Иван Атанасов, Атанас Карачоров, Милен Николов, Боян Илиев, Стефан Иванов, Николай Петров, Васко Боев, Валентин Веселинов, Мехмед Мехмед, Калоян Калчев, Даниел Димитров (Митко Недев, Вилиян Денчев, Георги Гушлев, Илиян Неделчев, Десислав Дяков, Тодор Маринчев, Иво Михайлов, Георги Щерев, Виктор Георгиев, Ивайло Русев, Благовест Гачев и Мартин Костов)