Славиша Стоянов скастри играчите на Левски: Футбол се играе 90 минути, а не 45

славиша_стоянович

Треньорът на Левски Славиша Стоянович остана разочарован от драматичната загуба на „сините от Арда с 1:2 на „Герена“.

„Всяка загуба на Левски е тежка, особено когато загубиш по този начин. Но футбол се играе 90 минути, а не 45 минути. Трябва да се играе до последния съдийски сигнал. Първото полувреме не играхме на ниво. Липсваше ни самочувствие, комбинации и контрол.

През втората част бе по-добра за нас, но има още много работа. За съжаление положихме много труд през второто полувреме, заиграхме с трима нападатели, но в края получихме втори гол. Наивно получихме втория гол, веднага след като бяхме вкарали нашия. Това беше голяма грешка“, заяви Стоянович.

„Знаете в каква ситуация сме. Нямам много алтернативи на някои позиции. Но няма да се оправдавам. Нямаме много време, защото на всеки три дни имаме мач. Трябва да бъдем умни. Сега ще играем срещу труден съперник и дано да побеждаваме до края на мача“, добави още той.