С Белчев – толкова! Магията на последните минути спаси ЦСКА в Кърджали, но 6 мача победа няма

7 Dni Sport25.10.2020
арда - цска

ЦСКА се измъкна от пореден срам, като додрапа до 1:1 в Кърджали с изравнително попадение в 84-ата минута на резервата Джером Синклер. Това беше и единственият точен удар за червените при 6-ият им пореден мач без победа в Първа лига.

Веднага след това Синклер можеше да се превърне в тотален герой, но уцели гредата. Преди това в края на първата част пък направи Амос Юга. Това бяха всичко на всичко и трите що годе сносни положения на червените.

Домакините могат да съжаляват, че се пропукаха накрая, защото превъзхождаха сериозно през второто полувреме. На три пъти Спас Делев имаше добри възможности, преди Светослав Ковачев в 72-ата минута да изведе кърджалийци напред.

Така ЦСКА изостана на вече 7 точки от лидера Локомотив Пловдив. Отборът не е изиграл един свестен мач от началото на сезона и 15-ината минути в Базел не може да са вечното алиби за Стамен Белчев.