Празникът на „Лаута“ продължава, Локо с пореден погром, продължава план „100 гола“

7 Dni Sport23.02.2020
локомотив пловдив 2

Локомотив Пловдив победи безапелационно Царско село с 4:0 на стадион „Локомотив“ в среща от 22-рия кръг.

Румен Гьонов си отбеляза автогол в 36-ата минута и така даде аванс на Локомотив. В 53-ата Димитър Илиев покачи на 2:0 от дузпа, а само две минути по-късно Анте Аралица направи резултата класически. В 83-ата минута Аралица реализира второто си попадение, с което оформи и крайния резултат.

Така черно-белите изпревариха ЦСКА и застигнаха на второто място Левски. Момчетата на Бруно Акрапович пък продължават да са най-резултатния тим у нас и вече имат 45 попадения, вървейки експресно по план „10 гола за сезон“!