Сърби натупаха експериментален състав на Верея, пълен с играчи на проби

Верея

Верея допусна загуба в третата си контрола от подготвителния лагер в Марибор, Словения. Старозагорският отбор падна с 0:3 от сръбския Чукарички (Белград). В тази проверка , коятонсеихсбднесот 11,00 часа на стадион „Лимбос“ старши – треньорът на Верея Иван Колев даде възможност за изява на футболисти,които са на пробен период.

Чукарички поведе в 35 – та минута след като Цинцарски изчисти топката, но тя се удари в играч на сърбите и влетя в мрежата.След почивката сръбския тим вкара още два гола в 46-та и 88-та минути.

Последната си четвърта контрола в Словения Верея ще изиграе на 11 юли срещу Славен Белупо (Хърватия) от 17,00 часа на стадион „Лимбос“.

Стартовия състав на Верея: Цинцарски, Родригес, Йоргесен, Корупис, Ахмед, Максимов, Тевия, Алекс, Троаре, Маламов, Лапцев