Велика неделя за България, след Милена Тодорова и Краси Анев с прекрасен старт на Световното

7 Dni Sport16.02.2020
биатлон красимир анев

Прекрасно представяне на Краси Анев беляза преследването на 15 километра на световното първенство по биатлон в в Антхолц-Антерселва (Италия). Той записа перфектно състезание и с 19 от 20 точни попадения на огневия рубеж се класира 13-и.

Това е прекрасно представяне като имаме предвид, че той стартира на 30-а позиция, колко означава, че по трасето е спечелил цели 17 такива.

Припомняме Ви, че днес 22 годишната Милена Тодорова се класира на 18-а позиция в женското преследване на 10 километра.