Левски разнебити националите на Узбекистан, млади таланти блестят за „сините“

7 Dni Sport04.02.2020
левски-етър3

Воденият от Петър Хубчев Левски разби националният отбор на Узбекистан до 19 години с 4:1 в контролна среща на спортната база на хотел “GOLD CITY”.

Още в 4-ата минута Мартин Петков откри за „сините“, а в средата на първата част Здравко Димитров удвои преднината. Малко по-късно Насиру направи резултата класически. Преди почивката Марин Петков вкара нов гол за Левски. В началото на втората част Узбекистан успя да върне едно попадение чрез Хашимов.

Това бе трета победа за „сините“ от три двубоя в контролите. Момчетата на Хубчев се справиха още с Пюник (Ереван) с 3:2 и Рапид (Виена) с 2:1.

ЛЕВСКИ – Узбекистан U-19 4:1

1:0 Мартин Петков 4′

2:0 Здравко Димитров 35′

3:0 Насиру Мохамед 40′

4:0 Марин Петков 42′

4:1 Хашимов 54′